zamosc.tv

Oświadczenie Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Zamościa

dodano: 13 października 2016

Pan Andrzej Wnuk, Prezydent Miasta Zamość w dniu 11.10.2016 roku udzielił wywiadu lokalnym mediom, w którym krytycznie wyraził się o współpracy z Klubem Radnych Prawa i Sprawiedliwości.
 

Odnosząc się do treści wywiadu i mając na uwadze nasze zaangażowanie w działaniach na rzecz mieszkańców Zamościa oświadczamy:
1.Klub Radnych PiS podnosił wiele społecznych inicjatyw oraz prób zmian w budżecie Miasta Zamość, które nie spotkały się z akceptacją Pana Prezydenta Andrzeja Wnuka. Spowodowało to rozbieżności w realizacji programu samorządowego Prawa i Sprawiedliwość.
2.Klub Radnych PiS jest otwarty na współpracę z Panem Prezydentem Andrzejem Wnukiem w oparciu o merytoryczne materiały przygotowane i przekazane wcześniej do konsultacji.
3.Klub Radnych PiS jest gotowy na współpracę z Panem Prezydentem Andrzejem Wnukiem, na demokratycznych zasadach, dających Nam prawo do odrębnego stanowiska, które będzie służyć rozwojowi Zamościa i dobru wspólnemu mieszkańców.
Przywołując wypowiedziane w wywiadzie słowa Prezydenta Andrzeja Wnuka „że Klub Radnych PiS jest bliski jego sercu”, zwracamy się z serca wypływającym apelem o rezygnację z prezydenckiego projektu uchwały dotyczącej podwyższenia podatków w 2017 r. Klub Radnych PiS apeluje do Pana Prezydenta o pozostawienie stawek podatków na poziomie obowiązującym w 2016 roku.
W imieniu Klubu Radnych PiS Rady Miasta Zamość:

Jan Obszański           Dariusz Zagdański        Szczepan Kitka
Przewodniczący         Wiceprzewodniczący     Sekretarz
Klubu Radnych PiS     Klubu Radnych PiS       Klubu Radnych PiS
Miasta Zamość           Miasta Zamość            Miasta Zamość   
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz