zamosc.tv

Kaczka wleciała w autobus

dodano: 09 marca 2017, źródło: lubelska.policja.gov.pl

W autobus przewożący dzieci do szkoły uderzyła przelatująca kaczka. Zwierzę zbiło przednią szybę wbijając się do środka pojazdu. Mimo, że wszystko wyglądało bardzo groźnie cała sytuacja zakończyła się na niegroźnych ranach i zadrapaniach. Duża w tym zasługa kierowcy autobusu, który zachował zimną krew i bezpiecznie zatrzymał pojazd.

Wszystko wydarzyło się w czwartek kilkanaście minut przed godziną 8.00 w miejscowości Rudno. Autobus wiozący dzieci do szkoły w Michowie wyjechał z ostrego zakrętu drogi. Wtedy oczom kierowcy ukazała się nadlatująca od przodu kaczka, która nieuchronnie zmierzała w kierunku pojazdu. Kierowca nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. Zwierzę uderzyło w przednią szybę autobusu po stronie kierowcy całkowicie ją wybijając i wpadło do środka. Na szofera posypało się tłuczone szkło.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 20:59, 11 marca 2017 przez: donia

Kaczka jest zwierzęciem inaczej nie wybiła by szyby Zacytuj

dodano: 20:59, 11 marca 2017 przez: donia

Kaczka jest zwierzęciem inaczej nie wybiła by szyby Zacytuj

dodano: 18:18, 09 marca 2017 przez: opoj

OD KIEDY KACZKA JEST ZWIERZĘCIEM ? ?--mnie UCZONO ŻE KACZKA TO PTAK ? ? brawo dla autora tekstu ---SZKOŁA PODSTAWOWA SIĘ KŁANIA ? ? Zacytuj