zamosc.tv

Ukradł rower, bo nie chciało mu się iść

dodano: 20 marca 2017, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Zamojscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży wartego 700 zł. roweru i odzyskali skradziony jednoślad. Złodziejem okazał się 27-letni mieszkaniec gm. Zamość. Mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 3 promile alkoholu. Pod zarzutem kradzieży trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież to przestępstwo za które grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj rano dyżurny zamojskiej komendy powiadomiony został o kradzieży roweru. Jednoślad skradziony został z terenu posesji w miejscowości Żdanów. Wartość strat 35-letni właściciel oszacował na kwotę 700 zł. Realizując czynności w tej sprawie dzielnicowi na terenie jednej z posesji w tej samej miejscowości odnaleźli porzucony rower. Zatrzymali też sprawcę kradzieży. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec gm. Zamość. Mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie pokazało w jego organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz