zamosc.tv

Skoda uderzyła w drzewo

dodano: 27 marca 2017, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Gozdów. Jak ustalono osobowa skoda wjechała do przydrożnego rowu, a następnie uderzyła w drzewo. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafił 19-letni mieszkaniec gminy Werbkowice, który miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 5:00 nad ranem w miejscowości Gozdów. Policjanci zostali telefonicznie poinformowani o zdarzeniu drogowym. Kiedy przybyli na miejsce, zastali osobową skodę, która z relacji świadków zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. W pojeździe znajdował się 19-letni mieszkaniec gminy Werbkowice. Mężczyzna posiadał obrażenia ciała. Udzielono mu więc pomocy przedmedycznej. 19-latek trafił do szpitala. Po sprawdzeniu przez funkcjonariuszy jego stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz