zamosc.tv

Po zderzeniu uciekła do lasu

dodano: 20 kwietnia 2017, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj w nocy w Dąbrowie Tomaszowskiej. Kierująca renault po zderzeniu z fordem wpadła do rowu, po czym uciekła do lasu. Policjanci znaleźli ją w miejscu jej zamieszkania. Kobieta była pod wpływem alkoholu. Na domiar złego kierowca forda, który w nią wjechał, również był nietrzeźwy, wydmuchał blisko 1.7 promila. Policjanci wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 23.00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał informację, że w Dąbrowie Tomaszowskiej doszło do zdarzenia drogowego i kobieta kierująca samochodem marki Renault pobiegła w las. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol oraz  przewodnik z psem tropiącym.
Nikt nie wiedział, w jakim stanie może znajdować się kobieta, a do tego temperatura był bliska zeru.  Świadek zdarzenia tłumaczył funkcjonariuszom, że pomógł kobiecie wydostać się z samochodu, po czym ona uciekła do lasu. Pies podjął trop i doprowadził policjanta do zatoczki autobusowej. Jak się później okazało, kobieta wsiadła do jakiegoś pojazdu i udała się do swojego miejsca zamieszkania. Policjantom, którzy ją tam zastali potwierdziła fakt, że jechała samochodem, lecz  nie wie, dlaczego uciekła. Na miejscu też okazało się, że pani jest pod wpływem alkoholu. Tłumaczyła się, że wypiła alkohol już po zdarzeniu, jak dotarła do domu. Fakt ten będzie już wyjaśniany w toku postępowania poprzez  retrospekcję. 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz