zamosc.tv

Otwarcie wystawy Józef Piłsudski. Zamość, Zamojszczyzna

dodano: 11 lipca 2017

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy plenerowej Józef Piłsudski. Zamość, Zamojszczyzna (w 150. rocznicę urodzin). Otwarcie wystawy odbędzie się 15 lipca 2017 r., o godz. 14.00 w Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał, ul. Zamkowa 2
Wystawa Józef Piłsudski. Zamość, Zamojszczyzna (w 150. rocznicę urodzin) przypomina niezwykłą postać Marszałka, osoby, miejsca i wydarzenia związane z jego pobytami w Zamościu. Otwarcie wystawy będzie inauguracją działań "Józef Piłsudski i Zamość" przygotowanych przez Muzeum z okazji 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego. Wystawa będzie czynna do 30 września 2017 r.

Ideą przewodnią projektu "Józef Piłsudski i Zamość" przygotowanego z okazji 150. rocznicy jego urodzin, jest promocja działań zmierzających do spopularyzowania wśród mieszkańców miasta i turystów, wiedzy dotyczącej postaci Józefa Piłsudskiego, jego działalności niepodległościowej i państwowotwórczej oraz kontaktów z Zamościem.
Projekt „Józef Piłsudski i Zamość” realizowany jest w ramach programu „Patriotyzm Jutra” i został dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski
Serdecznie zapraszamy


Kinga Kołodziejczyk
MUZEUM FORTYFIKACJI I BRONI ARSENAŁ
ODDZIAŁ MUZEUM ZAMOJSKIEGO
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz