zamosc.tv

Bo jak nie Ty, to kto? Funduszowa szansa dla młodych

dodano: 14 lipca 2017, źródło: invest.lubelskie.pl

Masz mniej niż 29 lat? Łap  szansę, jaką dają Fundusze Europejskie! I to za darmo. Znajdź pracę, idź na  szkolenie, fajny kurs albo płatny staż. Nie dość, że to wszystko za darmo, to jeszcze  dużo się nauczysz i złapiesz kontakty.  A może po cichu myślisz o własnej firmie - to też jest opcja... Musisz się tylko dobrze rozejrzeć. Tu podpowiadamy, gdzie należy szukać.

Od doradcy zawodowego po płatne staże
Potrzebujesz rozmowy z doradcą zawodowym? A może chcesz iść na szkolenie? Nie masz co wpisać w CV w rubryce doświadczenie zawodowe?  Skorzystaj z  praktyk lub płatnych staży. A może chcesz założyć swój biznes, ale nie wiesz, jak to zrobić?  Tylko Ty wiesz, czego potrzebujesz, a my wiemy, gdzie znajdziesz konkretną pomoc.
Znajdź projekt dla siebie
Otwórz tabelę dla Twojego województwa zamieszczoną poniżej i znajdź projekt dla siebie. Następny krok to kontakt  z ludźmi, którzy go realizują. Oni powiedzą Ci, co masz robić dalej. Powodzenia! Wszystko w Twoich rękach. Daj sobie szansę. http://invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/jak-mlodzi-moga-korzystac-z-funduszy-unijnych

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz