zamosc.tv

Pobicie...za sukienkę

dodano: 04 października 2017, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Puławscy policjanci przedstawili zarzuty sprawcom pobicia 27-latki, do którego doszło w ubiegłym tygodniu w Puławach. Jedną z podejrzanych jest kobieta, której pokrzywdzona zarzuciła, że… nosi sukienkę bez oryginalnej metki. W wyniku zdarzenia 27-letnia puławianka z poważnymi obrażeniami twarzy trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, pod jednym ze sklepów w Puławach.  Zgłoszenie dotyczyło pobitej kobiety. Dyżurny wysłał na miejsce patrol, który potwierdził informację. Nie było to łatwe, bowiem zgłaszająca była pod wyraźnym działaniem alkoholu. Policjanci wezwali karetkę pogotowia. Pokrzywdzona trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami twarzy oraz ogólnymi potłuczeniami całego ciała.
Z jej relacji wynikało, że pobiła ją koleżanka oraz jej ojczym. Powodem miała być… sukienka, o której oryginalność pokłóciły się obie panie. Najpierw wspólnie piły alkohol, ale pokrzywdzona nie wytrzymała chwalenia się koleżanki i zwróciła jej uwagę, że sukienka, w którą jest ubrana wcale nie jest markowa.
W odpowiedzi na to, 26-latka rzuciła się na znajomą kopiąc i uderzając ją po całym ciele. Obecny przy tym kolejny z mężczyzn miał przytrzymywać pokrzywdzoną żeby się nie wyrywała. Policjanci ustalili też, że poza wymienionymi dwiema osobami, w zdarzeniu brał udział jeszcze 44-latek z Puław, który chciał „uspokoić pokrzywdzoną” uderzając ją po twarzy.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 09:13, 05 października 2017 przez: nie masz głowy nie pij

Patologia! Zacytuj