zamosc.tv

Pomoc dla Adriana

dodano: 07 grudnia 2017, źródło: www.labunie.com.pl

Mój syn Adrian urodził się w kwietniu 2004 roku. Choroba syna zaczęła się na kilka miesięcy przed jego 4 urodzinami. Postępowała także szybko, że z okazji urodził odbierał prezenty między jedną a drugą chemią w szpitalu. Wtedy też usłyszeliśmy diagnozę, która brzmiała, jak wyrok – białaczka limfoblastyczna. Początkowo wydawało się, że będzie dobrze, że szybko zapomnimy o chorobie.

Adrian po trzech miesiącach w szpitalu, wrócił do domu na całe dwa dni. Po tym czasie mieliśmy wrócić, gotowi na następną porcję chemii. Ten powrót był dla nas jak cios – okazało się, że pojawiły się komplikacje po poprzedniej chemioterapii, co miało skutkować dużo drastyczniejszą kolejną. Później przygotowani po serii badań na przeszczep, pełni nadziei oczekiwaliśmy na operację – kolejny cios – dawca się wycofał, a czas leciał dalej. Zaliczyliśmy kolejne naświetlania i wizyty w szpitalu, pojawiło się światełko w tunelu – choroba nie postępowała. Lekarze mówili, że wystarczy przeczekać 5 lat, jeśli choroba się nie wznowi, Adrian będzie żył normalnie. Nasze życie wróciło do normy. Minęło 7 lat normalnego życia. Tylko 7 lat. Po rutynowych badaniach okazało się, że syn ma nawrót choroby, do tego wyjątkowo trudny. Jednego dnia straciliśmy wszystko, co tak bardzo chcieliśmy odbudować. Adrian jest wspaniałym i mądrym chłopcem, którego czeka najmocniejsza jak dotąd chemia. Bardzo za nami tęskni i bardzo się boi. Samotnie wychowuję moich dwójkę dzieci. Zmuszona opiekować się synem, straciłam pracę. Zostaliśmy bez środków do życia. Jednak jest szansa, że znajdzie się dawca…to nasza jedyna nadzieja. Nie poddajemy się… Dlatego proszę o pomoc. Za każde wsparcie serdecznie dziękuję. Wdzięczna mama.
 
 
Aby przekazać 1 % podatku:
 
Wpisz w rozliczeniu PIT numer KRS Fundacji „Serca dla Maluszka” 0000387207,
z dopiskiem w rubryce cel szczegółowy „Adrian Kielar”.
 

Aby przekazać darowiznę przelewem:
Fundacja „Serca dla Maluszka”
Ul. Kowalska 89
 43-300 Bielsko-Biała 
Bank Millenium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
 Tytułem: Adrian Kielar
 .
 
Aby  przekazać darowiznę przelewem z zagranicy:
 
Fundacja „Serca dla Maluszka”
 Numer rachunku PL 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142 
Bank Millenium S.A.
ul. Stanisława Żaryna 2 A
 02-593 Warszawa
 POLAND
 Kod SWIFT banku: BIGBPLPW
 Tytułem: Adrian Kielar
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz