zamosc.tv

„Rozradujmy Dziecięce Serduszka”

dodano: 08 grudnia 2017

„Rozradujmy Dziecięce Serduszka” to akcja zorganizowana i koordynowana przez Bursę Międzyszkolną nr 2 w Zamościu” we współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 4 w Zamościu, a także II Liceum Ogólnokształcącym. Celem akcji była zbiórka słodyczy, ubrań, upominków dla dzieci z Zamojskiego Domu Dziecka i dzieci przebywających na Oddziale Pediatrii w Zamojskim Szpitalu.

Wszyscy uczestnicy i dobroczyńcy spotkali się w Domu Dziecka, a także odwiedzili Odział Pediatrii w Zamościu by w asyście Świętego Mikołaja wręczyć prezenty i podarować dzieciom paczki z upominkami. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 przedstawiły układ taneczno – akrobatyczny, zaś uczeń II Liceum wspólnie z bratem zaprezentowali pokaz sztuki walki Ju – Jitsu. Wychowankowie bursy Międzyszkolnej nr 2 Zamościu wcielili się w rolę aktorów w przedstawieniu „ O rybaku i złotej rybce”. Święty Mikołaj nie zapomniał wyróżnić pomysłodawców wspaniałej akcji, uczestnikom i wykonawcom w Bursie Międzyszkolnej nr 2 w Zamościu wręczył upominki za zaangażowanie i wysiłek włożony by ogrzać, ucieszyć i przede wszystkim „Rozradować Dziecięce Serduszka”
 

 

 

Bursa Międzyszkolna nr2 w Zamościu

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 17:07, 10 grudnia 2017 przez: matrix

super ladny wystep Zacytuj