zamosc.tv

Najpierw pomogła, potem okradła

dodano: 22 maja 2020, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Policjanci poszukują złodziejki, która ukradła portfel z pieniędzmi 96-letniej chełmiance. Kobieta w ostatnich dniach pomagała starszej pani, a ostatnią wizytę zakończyła kradzieżą. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności w kontaktach z nieznajomymi osobami.

Wczoraj dyżurny otrzymał zgłoszenie o kradzieży portfela z pieniędzmi z mieszkania na osiedlu Dyrekcja Górna w Chełmie. Policjanci ustalili, że do domu 96-latki od kilku dni przychodziła nieznana kobieta, która przynosiła jej jedzenia i rozmawiała z nią. We wtorek swoją wizytę zakończyła kradzieżą. Starsza pani straciła 700 zł i portmonetkę. Policjanci poszukują złodziejki i apelują o zachowanie ostrożności w kontaktach z nieznajomymi osobami.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 09:41, 24 maja 2020 przez: ostrożny

To jest perfidne przestępstwo i za to należy się wysoka kara. Trzeba być wyzutym ze wszystkich skrupułów żeby okradać potrzebującego pomocy, tak bezbronnego człowieka. Tak -trzeba być ostrożnym. Dotyczy to nas wszystkich , a szczególnie osób starszych. Czujni powinni być również sąsiedzi osób starszych i w potrzebie udzielić im pomocy. Nie należy wpuszczać na klatki schodowe i na teren posesji osób nieznanych,bo może to mieć przykry finał. Zacytuj