zamosc.tv

Media Markt w Zamościu szuka pracowników

dodano: 02 marca 2011

Sieć Media Markt przygotowuje się do otwarcia w maju br. kolejnego sklepu, zlokalizowanego w Galerii Twierdza w Zamościu. Dla osób ambitnych rysują się perspektywy związania kariery zawodowej z międzynarodową grupą handlową.

Dla mieszkańców Zamościa otwarcie sklepu Media Markt oznacza łatwy dostęp do najszerszej oferty elektroniki użytkowej w najniższych cenach, ale nie tylko! Dla wielu osób to również perspektywy rozpoczęcia przygody zawodowej w zespole najlepszych doradców branży elektroniki użytkowej.
Media Markt w Zamościu zakończył rekrutację na stanowiska kierownicze, a obecnie poszukuje:
- doradców fachowych;
- pracowników działu obsługi klienta/serwis;
- kasjerek/kasjerów;
- pracowników magazynu.
Media Markt jest cenionym pracodawcą, zatrudnia ponad 3500 pracowników, którym zapewnia dobrą atmosferę pracy, atrakcyjny system wynagrodzeń i możliwość rozwoju zawodowego. Podejście do pracowników zostało docenione przez niezależne instytucje rynku pracy – Media Markt otrzymał za realizowanie kompleksowej strategii rozwoju zawodowego zaszczytne godło „Inwestor w Kapitał Ludzki”.
Każda z zatrudnionych osób otrzyma konkurencyjne na rynku wynagrodzenie oraz przejdzie cykl specjalistycznych szkoleń przygotowujących do pracy w markecie.
Oferty można kierować do 10 marca br. na adres: Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa; e-mail: rekrutacja@media-saturn.com, z dopiskiem „ZAMOŚĆ” i nazwą stanowiska lub zamieścić na stronie www.praca.mediamarkt.pl .  

 

Wioletta Batóg

Rzecznik Prasowy

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz