zamosc.tv

W Zamościu wykonano 600-ny zabieg przezżylnego usuwania elektrod wewnątrzsercowych!

dodano: 05.01.2018
Oceń wideo:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.