zamosc.tv

Wybory zarządu Nowoczesnej w Zamościu

dodano: 28 wrzesnia 2017

27.09 odbyły się wybory zarządu Nowoczesnej w Zamościu. Członkowie na wczorajszym spotkaniu wybrali również swoich przedstawicieli na krajowe zebranie dot. wyboru krajowego przewodniczącego Nowoczesnej.

Przewodniczącym w Zamościu ponownie został Zwolak Rafał. Wybrano również trzech wiceprzewodniczących; Karol Garbula, Kuczma Stanisław, Robert Czapla. Członkowie Nowoczesnej w głosowaniu zadecydowali że rolę sekretarza będzie pełniła Lidia Stanisławek, skarbnika Michał Kusz. Uzupełniono zarząd o nowych członków Oleksiak Mariusz, Radosław Tuszyński.
 
 
 

Zwolak Rafał

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 23:15, 02 października 2017 przez: kijek

dobrze wybrali Zacytuj

dodano: 23:15, 02 października 2017 przez: temida

panie uszatek, nie martw się o nich tylko o swoje wyroki . Co do Nowoczesnej pożyjemy zobaczymy Zacytuj

dodano: 06:14, 02 października 2017 przez: Panie.

Kiedy w .nowoczesnej głowie nastąpi przełom, by nie pisać do mediów jeśli się nie potrafi zrobić tego poprawnie? Skoro sekretarz jest wykwalifikowanym polonistą, niech szefowi wytłumaczy kolejność pisowni imienia i nazwiska oraz podszkoli w dziedzinie interpunkcji. Kandydat na Prezydenta Miasta, Posła i kogo tam jeszcze? Pełni się funkcję, a rolę odgrywa....masakra. Zacytuj

dodano: 06:03, 02 października 2017 przez: no i spoko

Tylu ich jest, że każdy dostał po stołku. Nie będzie przynajmniej zgrzytów wewnątrzpartyjnych :-) Zacytuj

dodano: 21:15, 01 października 2017 przez: Anka

Te kilkanaście osób to cała nowoczesna? Dobrze, że seniorzy są aktywni, nie siedzą w domu, coś robią, ale wydaje się że nazwa nowoczesna powinna nawiązywać do osób młodszych, a tu pewnie chodzi o nowoczesnych seniorów! Zacytuj

dodano: 20:20, 01 października 2017 przez: fdhg

ŻAL MI TYCH LUDZI ??? Zacytuj

dodano: 21:44, 29 wrzesnia 2017 przez: Anielka

Cha cha cha !!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Zacytuj