zamosc.tv

Przemyt zza wschodniej granicy

dodano: 18 stycznia 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Policjanci z zespołu zajmującego się zwalczaniem przestępczości gospodarczej po raz kolejny zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który posiadał papierosy bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna został zatrzymany tydzień temu, gdy policjanci znaleźli u niego 359 paczek papierosów bez akcyzy oraz 2 litry spirytusu. Tym razem ponownie w tym samym miejscu policjanci zabezpieczyli u niego 325 nielegalnych paczek. Teraz już odpowie za przestępstwo z Kodeksu Karno – Skarbowego.

Po raz kolejny w ręce kraśnickich operacyjnych z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą wpadł mężczyzna, który tydzień temu został zatrzymany w związku z handlem papierosami bez akcyzy. Poprzednim razem policjanci znaleźli u niego 359 paczek papierosów oraz dwie butelki spirytusu bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Wczoraj ten sam 37-letni mieszkaniec Kraśnika w tym samym miejscu wpadł z podobną ilością nielegalnego towaru. W sumie w obu przypadkach zostało zabezpieczone blisko 700 paczek papierosów pochodzących z przemytu zza wschodniej granicy.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz