zamosc.tv

Zderzenia samochodu z autobusem

dodano: 14 lutego 2018, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Dzisiaj na trasie Smólsko Małe - Biłgoraj doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z autobusem wiozącym młodzież szkolną. Autokarem podróżowało około 50 osób. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt z pasażerów nie odniósł żadnych obrażeń. Zostało ono zakwalifikowane jako kolizja drogowa. A jej sprawca, kierowca autobusu został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Dzisiaj około godziny 07:50 na trasie Smólsko Małe – Biłgoraj doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobówki i autobusu. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący autokarem 55-latek z gminy Józefów nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i wjechał w pojazd marki Audi, którym kierowała 41-latka z gminy Aleksandrów. Autobusem podróżowało około 50 osób, a była to przede wszystkim młodzież szkolna. Nas szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz