zamosc.tv

Śmiertelny wypadek na DK-19

dodano: 23 kwietnia 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

63-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu w skutek wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Wandzinie na DK-19. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący pojazdem marki Opel, chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem m-ki Mercedes. Kierujący mercedesem na szczęście nie odniósł obrażeń. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj przed godziną 22:00 w Wandzinie, na drodze krajowej nr 19 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący pojazdem m-ki Opel, jadąc od strony Lublina w kierunku Lubartowa, chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które nagle wtargnęło na drogę, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka pojazdem m-ki Mercedes. Siła uderzenia spowodowała, że oba pojazdy wpadły do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia kierujący oplem, 63-letni mieszkaniec Lubartowa, poniósł śmierć na miejscu.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 07:59, 26 kwietnia 2018 przez: Darek

Proszę o skontaktowanie się ze mną rodzinę uczestników wypadku. Chciałbym z Państwem podzielić się pewną informacją. dariusz.morski@gmail.com Zacytuj