Pijany na kradzionym rowerze
dodano: 18.07.2018Policjanci z komisariatu w Wisznicach zatrzymali na gorącym uczynku 46-latka, który wracał do domu skradzionym rowerem. By uniknąć odpowiedzialności, sprawca próbował ukryć się na polu kukurydzy. W chwili zdarzenia był pijany. Urządzenie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Jednoślad wrócił już do właściciela, natomiast „amator cudzego mienia” za swój czyn odpowie przed sądem.
Wczoraj po południu dyżurny wisznickiego komisariatu powiadomiony został o kradzieży wartego 600 złotych roweru. Do zdarzenia doszło pod jednym ze sklepów w miejscowości Łomazy. Nastolatek, który przyjechał jednośladem stracił go z oczu na kwadrans. To wystarczyło sprawcy, by odjechać z miejsca zdarzenia. Początkowo młodzieniec zaczął szukać go na własna rękę. Razem ze znajomym pojechali w kierunku, w którym prawdopodobnie miał się oddalić sprawca. W miejscowości Szymanowo zauważyli mężczyznę, który porzucił rower i zbiegł w pole kukurydzy.
Aktualności
więcej-
„Broń palna II Rzeczypospolitej i jej konstruktorzy”
- Zatrzymanych 112 osób poszukiwanych - efekty działań policjantów lubelskiego garnizonu
- Policjantka z Zamościa ponownie stanęła na podium, zdobyła tytuł Mistrzyni Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym
- Prowadził samochód pomimo sądowego zakazu, będąc pod wpływem alkoholu
- Praca, studia i mundur. Kim są żołnierze 2 Lubelskiej Brygady OT?
- André Rieu. Niech żyje Maastricht – retransmisja letniego koncertu
- 800+ dla dzieci z Ukrainy. 31 sierpnia upływa ważny termin!
- "Jest późno..." ale nie na mural!
Komentowane Aktualności
- XIII Piesza Zamojska Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych - 22.08.2026 (1)
- Wakacje dobiegają końca. Na uczniów z Zamościa będą czekać wyremontowane szkoły (1)
- Nowa leśmianowska rzeźba w Zamościu. Odsłonięcie w sobotę (2)
- Pół miliona dla szpitala. Poradnie bardziej dostępne dla pacjentów (3)
- Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze (2)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (2)
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Zaćmienie Słońca na Zamojszczyźnie (56)
- Święto Wojska Polskiego w Zamościu (44)
- Pozrywane dachy z domów i budynków gospodarczych (1)
- Oszuści zatrzymani zaraz po wyłudzeniu pieniędzy (1)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (63)
- Cztery osoby w szpitalu po dachowaniu Renault (2)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (801)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Pół miliona dla szpitala. Poradnie bardziej dostępne dla pacjentów
dodano: 06.08.2026Dokładnie 512 683,07 zł ma do wydania Zamojski Szpital Niepubliczny na to, by poprawić dostępność dla pacjentów w Ambulatoryjnej Opiece Specjalistycznej. Dzięki grantowi wiele zmieni się w poradniach specjalistycznych.
Zobacz materiałPolicjanci zatrzymali agresywnego 75-latka, który zaatakował ich maczetą, siekierą i nożem
dodano: 18.08.2026Policjanci z Posterunku Policji w Łabuniach interweniowali wobec 75-latka, który wczoraj groził swojej żonie pozbawieniem życia. W trakcie interwencji zaatakował funkcjonariuszy przy użyciu maczety, siekiery i noża. Mieszkaniec gminy Komarów-Osada został obezwładniony i zatrzymany. Z jego udziałem zaplanowane są dalsze czynności.
Zobacz materiał106. rocznica bitwy pod Komarowem – Święto Kawalerii Polskiej
dodano: 19.08.2026W dniach 29–30 sierpnia 2026 roku w Wolicy Śniatyckiej odbędą się uroczystości 106. rocznicy bitwy pod Komarowem – Święta Kawalerii Polskiej. W programie znalazły się uroczystości patriotyczne, koncerty, pokazy kawaleryjskie oraz inscenizacja bitwy.
Zobacz materiałPrzebudowa ulicy Peowiaków rozpocznie się później
dodano: 25.08.2026Rozpoczęcie przebudowy ul. Peowiaków zostanie przesunięte. Powodem jest przedłużające się postępowanie przed Krajową Izbą Odwoławczą (KIO) dotyczące wyboru inspektora nadzoru inwestorskiego. Do czasu rozstrzygnięcia postępowania nie jest możliwe zakończenie wszystkich formalności niezbędnych do rozpoczęcia prac.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)