zamosc.tv

Niebezpieczne zdarzenia

dodano: 03 wrzesnia 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Wyjaśniane są okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w piątkowy wieczór na trasie Smólsko Małe – Aleksandrów. W wyniku zderzenia samochodów m-ki Volkswagen i Audi 7 osób trafiło do szpitala. 16 letnia pasażerka volkswagena z poważnymi obrażeniami ciała pozostaje w szpitalu.

W piątkowy wieczór około godziny 20:00 doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego na trasie Smólsko Małe – Aleksandrów. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 19 letnia mieszkanka gminy Biłgoraj kierując samochodem m-ki Volkswagen w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi doprowadziła do wypadku.
Samochodem audi kierował 20 latek z gminy Aleksandrów. Siła uderzenia była tak duża, że samochód 20 latka zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy płot. W wyniku wypadku 7 osób zostało przewiezionych do szpitala w tym dwoje dzieci w wieku 8 i 12 lat. Sześć osób nie odniosło poważnych obrażeń, natomiast w szpitalu pozostaje 16 letnia pasażerka volkswagena, która najbardziej ucierpiała w wypadku.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz