zamosc.tv

Narkotyki w mieszkaniu 19-latka z Zamościa

dodano: 12 wrzesnia 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Narkotyki w ilości, z których można byłoby uzyskać ponad 155 porcji dilerskich zabezpieczyli wczoraj policjanci w mieszkaniu 19-latka z Zamościa. W przeszukaniu pomagał im Igor – pies służbowy, który wskazał miejsce ukrycia zabronionego towaru. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków. Zgodnie z prawem za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Wczoraj policjanci w wydziału kryminalnego zamojskiej komendy przeszukali mieszkanie zajmowane przez 19-latka z Zamościu. Pomagał im w tym Igor - pies służbowy przeszkolony do wykrywania narkotyków. Pies zaznaczył miejsce, gdzie mogą być ukryte narkotyki i nie pomylił się, ponieważ policjanci odnaleźli tam susz roślinny, który po wykonanych testach okazał się marihuaną. 19-latek narkotyki miał również schowane w odzieży, którą miał na sobie. Łącznie mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 155 porcji dilerskich.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz