zamosc.tv

Pomaganie mamy we krwi

dodano: 13 wrzesnia 2018, źródło: www.lubelskie.pl

Być może jutro uratujesz czyjeś życie. Być może Ty lub ktoś z Twoich bliskich będzie potrzebował pomocy. Dziś na Twoją krew i jej składniki czekają chorzy oraz poszkodowani w nieszczęśliwych wypadkach. Zachęcamy więc wszystkich do aktywnego uczestnictwa w akcji zbiórki krwi organizowanej przez Samorząd Województwa Lubelskiego oraz RCKiK. Do uczestnictwa w akcji zapraszamy 18, 19 i 20 września – czekamy na Ciebie. Pamiętajmy, że jednym źródłem krwi jest zdrowy człowiek!

– Zachęcam wszystkich do aktywnego uczestnictwa w naszej akcji. Do zbiórki krwi włącza się Urząd Marszałkowski i jednostki mu podległe, ale tylko wspólnie z Państwem osiągniemy sukces. Wielu z nas myśli, że problem braku krwi to nie jego problem. Niemal każdego dnia słyszymy o wypadkach, operacjach czy chorobach, które mogą przytrafić się również nam. Dla Ciebie to niespełna 0,5 l krwi, dla kogoś to szansa na przeżycie. Nie martw się, oddanie krwi jest zupełnie bezpieczne i nic nie boli! – mówi Anna Augustyniak, sekretarz województwa.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz