zamosc.tv

Policjanci poszukują zaginionego 64-letniego Tadeusza Głowackiego,

dodano: 24 wrzesnia 2018, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Tomaszowscy policjanci poszukują zaginionego 64-letniego Tadeusza Głowackiego, który wczoraj o godz. 12:30 wyszedł z DPS w Tyszowcach i do chwili obecnej nie powrócił. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim tel. (84) 664 82 10 lub 112.

Tadeusz Głowacki ma 64 lat i mieszka w Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach. 22 września 2018 roku około godz. 12:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.
Rysopis zaginionego: wiek 64 lat , wzrost 180 cm, sylwetka szczupła wysmukła, włosy siwe krótkie, trzydniowy zarost, długi nos, problemy z poruszaniem (po udarze). Ubrany był: w spodnie dresowe koloru jasnego, buty typu klapki koloru ciemnego, sweter koloru szarego z paskiem koloru brązowego lub pomarańczowego na wysokości klatki piersiowej.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz