zamosc.tv

28-letek z podróbkami

dodano: 21.01.2019

28-letni obywatel Bułgarii usłyszy zarzuty wprowadzania do obrotu odzieży z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Nielegalny towar oferował do sprzedaży na giełdzie w m. Mokre. Policjanci zabezpieczyli ponad 100 sztuk podrobionych bluz sportowych. Właściciel nielegalnego towaru został zatrzymany w policyjnym areszcie. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2.

Wczoraj policjanci z Zamościa zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na terenie giełdy towarowej w miejscowości Mokre przeprowadzili działania wymierzone w  nieuczciwych sprzedawców oferujących do sprzedaży towar z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi.
W czasie działań mundurowi na stoisku handlowym, na którym do sprzedaży oferowane były „markowe” ubrania zabezpieczyli ponad 100 sztuk bluz sportowych, na których umieszczone były podrobione znaki towarowe wiodących marek odzieżowych.

Nielegalny asortyment oferował do sprzedaży 28-letni obywatel Bułgarii. Został zatrzymani i wraz z zabezpieczonym towarem przewieziony do komendy celem wykonania dalszych czynności procesowych, a następnie osadzony w policyjnym areszcie.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz