48-latek zaatakował żonę nożem
dodano: 24.09.2010Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali wczoraj nietrzeźwego mężczyznę, który kilka godzin wcześniej groźnie poranił nożem swoją żonę. Ucierpiała także 16-letnia córka, która próbowała bronić matki. Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo w kierunku usiłowania zabójstwa. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 8 lat.
Wczoraj w godzinach popołudniowych 48 letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, używając noża kuchennego kilkakrotnie ugodził swoją żonę w głowę, szyję oraz klatkę piersiową. Obrażenia, których doznała jego żona zostały przez lekarzy określone jako zagrażające życiu. Kobieta przebywa w bialskim szpitalu Do zdarzenia doszło w mieszkaniu małżeństwa. W trakcie zajścia w obronie matki stanęła 16-letnia córka, która zapobiegła dalszemu zadawaniu ciosów, doznając przy tym rany ciętej prawej ręki. Mężczyzna po zdarzeniu oddalił się z mieszkania. Policjanci zatrzymali go trzy godziny później. Sprawca miał we krwi blisko 3 promile alkoholu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Mężczyzna dwa miesiące temu opuścił zakład karny.
Aktualności
więcej-
Tragiczna doba na drodze i torach. Dwa śmiertelne wypadki
- 4-latek sam i bez ubrania przyszedł do sklepu. Policjanci wyjaśniają sprawę
- Zatrzymaliśmy 43-latka poszukiwanego listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania!
- II Dobroczynna Noc Muzeów
- Dzień otwarty w zamojskiej synagodze
- Nowi ochotnicy w szeregach 2 LBOT. Ponad 120 mieszkańców regionu rozpoczęło szkolenie
- Kino przyjazne sensorycznie
- 17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
Komentowane Aktualności
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Dachowanie na DK17 w Chomęciskach Małych (1)
- Zderzenie osobówki z ciągnikiem, dwie osoby ranne (1)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (273)
- Wypadek z udziałem karetki (10)
- Dziękuję i życzę (1681)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (608)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Dziękuję i życzę (1681)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
44. JAZZ NA KRESACH
dodano: 20.04.2026Stowarzyszenie Zamojski Klub Jazzowy im. Mieczysława Kosza i Miasto Zamość zapraszają na JAZZ NA KRESACH ZAMOŚĆ JAZZ FESTIVAL 2026
Zobacz materiałKobiecy wieczór w Stylowym
dodano: 21.04.2026Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza Panie na spotkanie filmowe w kobiecym gronie. Na ekranie MICHAEL - filmowa opowieść o życiu i dziedzictwie jednego z najbardziej wpływowych artystów w historii. Kobiecy wieczór w Stylowym już 24 kwietnia 2026 o godz. 18:00. Przed filmem niespodzianki dla Pań.
Zobacz materiałZamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów
dodano: 29.04.2026Około 6 km nowych ścieżek pieszo-rowerowych, 16 aktywnych przejść dla pieszych, 5 miejsc obsługi rowerów i infrastruktura dla cyklistów przy szkołach, a także elektryczne jednoślady udostępniane nieodpłatnie – to część zadań, jakie Miasto Zamość zrealizuje dzięki wysokiej, ponad 21-milionowej unijnej dotacji w ramach projektu, który pochłonie przeszło 27 mln zł. Projekt Zintegrowanego Systemu Elektromobilności MOF Zamościa realizowany jest wspólnie z gminą Zamość, ale zdecydowana większość inwestycji będzie wykonana na terenie miasta. Umowę o przyznaniu dotacji w wysokości 21 614 388,55 zl Rafał Zwolak, prezydent Zamościa podpisał w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego we wtorek, 28 kwietnia.
Zobacz materiałBezpieczny Senior. MCPR zaprasza na bezpłatne warsztaty
dodano: 05.05.2026Warto się zgłosić, warto wziąć udział. To naprawdę bardzo potrzebne i można nauczyć się wielu ważnych rzeczy – tak o projekcie „Bezpieczny Senior” mówi Grażyna Smyk z Zamościa, jedna z uczestniczek zeszłorocznej edycji. Kolejne spotkanie dla seniorów, organizowane przez Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu już wkrótce.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)