zamosc.tv

Ukradł torebkę podczas świętowania Dnia Kobiet

dodano: 12 marca 2019, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Zarzuty kradzieży dokumentów usłyszał 39-latek. Mężczyzna podczas spotkania towarzyskiego z okazji Dnia Kobiet, jednej z uczestniczek ukradł torebkę. W środku znajdowały się m.in. dokumenty. Przy 39-latku zostały odnalezione dokumenty pokrzywdzonej oraz portfel, w którym nie było już pieniędzy. Jak przyznał, wydał je na alkohol.

W minioną sobotę do komendy zgłosiła się 25-letnia mieszkanka Zamościa informując, że dzień wcześniej na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet została okradziona. W torebce znajdowały się jej dokumenty, telefon komórkowy, klucze oraz portfel z pieniędzmi.
Wartość strat zgłaszająca wyceniła na kwotę kilkuset złotych. Dodała, że impreza odbywała się u krewnych. Uczestniczyło w niej kilka osób, a niektórych z nich, pokrzywdzona nie znała.
Policjanci analizując zebrany materiał ustalili, że kradzieży najprawdopodobniej dokonał bawiący na imprezie 39-latek z Zamościa.
W niedzielę podejrzewany o kradzież mężczyzna został zatrzymany. Do policyjnego aresztu trafił proso z izby wytrzeźwień, do której dzień wcześniej został przewieziony przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz