zamosc.tv

DK74 Horyszów – Hrubieszów

dodano: 14 maja 2019, źródło: www.gddkia.gov.pl
foto: GDDKiA

Konsorcjum firm: ZDI z Zamościa i Contek Projekt z Kielc, przedstawiło najkorzystniejszą ofertę na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej na rozbudowę DK74 na odcinku pomiędzy Horyszowem a Hrubieszowem (długość 18,7 km). Wartość oferty to ok. 2,2 mln zł.

W postępowaniu przetargowym wpłynęło jedenaście ofert. O końcowej punktacji decydowała nie tylko cena ale również doświadczenie personelu biur projektowych. Jeśli nie wpłyną odwołania będziemy mogli podpisać umowę z wykonawcą.

Przypomnijmy, że niedawno wskazaliśmy najkorzystniejsze oferty na opracowanie dokumentacji dla odcinka DK74 od Hrubieszowa do przejścia granicznego w Zosinie (13,8 km, Europrojekt Gdańsk) oraz od Klemensowa do Zamościa (13,9 km, Highway). Dzisiejsze rozstrzygnięcie dotyczy ostatniego z dziesięciu odcinków DK74 od Janowa Lubelskiego do granicy z Ukrainą jakie planujemy poddać gruntownej rozbudowie. Na jedenastym, pomiędzy Frampolem i Gorajcem już trwają prace budowlane. W sumie rozbudowanych zostanie blisko 110 km tej trasy.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz