zamosc.tv

Veolia organizuje dyżury informacyjne dla mieszkańców

dodano: 27 maja 2019

W dniach 30 i 31 maja Veolia Wschód organizuje dyżury informacyjne dla mieszkańców na temat planów rozbudowy ciepłowni.

Veolia Wschód Sp. z o.o. organizuje dyżury informacyjne na temat planowanej rozbudowy ciepłowni o blok na paliwo RDF. Zaproszenia, na te dwudniowe spotkania, trafiły już do mieszkańców terenów sąsiadujących z ciepłownią.
Osoby zainteresowane planami rozbudowy ciepłowni będą mogły uzyskać szczegółowe informacje na ten temat od przedstawicieli Veolii, którzy będą dyżurować w ciepłowni przy ul. Hrubieszowskiej 173, w dniach 30-31 maja w godzinach 15.00 - 19.00
Podczas dyżurów będzie można porozmawiać na temat technologii termicznego przetwarzania odpadów, jej wpływu na środowisko, spodziewanych korzyści oraz zobaczyć jaki teren będzie zajmować planowana instalacja.
Dyżury zostały zaplanowane głównie z myślą, o mieszkańcach terenów sąsiadujących z ciepłownią, ale mogą wziąć w nich udział wszyscy zainteresowani tematem rozbudowy ciepłowni.
„Temat rozbudowy ciepłowni budzi zrozumiałe zainteresowanie. Do mieszkańców dociera też wiele nieprawdziwych informacji, które mogą budować obawy. Nasze doświadczenie pokazuje, że wszystkie te wątpliwości można wyjaśnić podczas rzeczowej rozmowy, na które serdecznie zapraszamy mieszkańców” - powiedział Andrzej Piotrowski, Veolia Energia Polska.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 23:46, 28 maja 2019 przez: zamoyski

"Patrząc jak ludzie podatni są na szarlatanów straszących spalarnią i wciskających bzdury to bardzo dobra wiadomość" - weź nie żartuj sobie... to straszne jaka może być głupota ludzi, zamiast sprawdzić to słuchają oszołomów robiących szum wokół siebie, kiedyś ludzie rzucali się na tory bo kolej żelazna to diabeł, u nas nadal te same klimaty, nic się nie zmieniło, straszne Zacytuj

dodano: 21:12, 27 maja 2019 przez: ciemnogród

Patrząc jak ludzie podatni są na szarlatanów straszących spalarnią i wciskających bzdury to bardzo dobra wiadomość Zacytuj