zamosc.tv

Niemal 1800 sztuk „podróbek”

dodano: 10 lipca 2019, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Cyberprzestępczością KWP w Lublinie zabezpieczyli niemal 1800 sztuk produktów elektronicznych opatrzonych podrobionymi znakami towarowymi znanych marek.

Przedstawiciel prawny pokrzywdzonych firm wstępnie oszacował wartość zabezpieczonych towarów na kwotę niemal 370 tys. zł. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 28-letni mieszkaniec miasta.
Wczoraj policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami  Wydziału do walki z Cyberprzestępczością KWP w Lublinie weszli na teren jednej z bialskich firm. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że mogą tam znajdować się produkty elektroniczne znanych marek oznaczone podrobionymi znakami towarowymi. Policjanci ustalili, że urządzenia wprowadzane były do obrotu za pośrednictwem jednego z portali internetowych.
Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili tą informację.  W sumie do policyjnego depozytu trafiło niemal 1800 sztuk „podróbek”. Zabezpieczono m.in. pad-y przewodowe, pendrive, ładowarki bezprzewodowe czy lokówki i suszarki. 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz