zamosc.tv

Uratuj życie lub zdrowie zgłoś się 
na bezpłatne badania 
w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim 
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

dodano: 16.09.2019

Uratuj życie lub zdrowie i zgłoś się 
na bezpłatne badania przesiewowe raka jelita grubego 
w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim 
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Uprzejmie informujemy, że w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu można poddać się bezpłatnym profilaktycznym  badaniom kolonoskopowym zleconym przez Ministerstwo Zdrowia.
Badanie i leki służące do jego przeprowadzeni są bezpłatne. W celu wykonania badania nie jest potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego.
Na badania mogą zgłosić się osoby w następujących przedziałach wiekowych: wszystkie osoby w wieku 50-65 lat bez objawów raka jelita grubego 40-65 lat bez objawów, które miały w rodzinie przynajmniej jednego krewnego I stopnia z rakiem jelita grubego (rodzice, rodzeństwo, dzieci) 25-65 lat pochodzące z rodziny z HNPCC lub FAP, w tym przypadku konieczne jest skierowanie z Poradni Genetycznej.
Szczegółowych informacji dotyczących badania udziela oraz dokonuje zapisów sekretariat Zakładu Endoskopii (parter) pod nr tel. (84) 677 37 51, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.
 

 

Ryszard Pankiewicz
Z-ca dyrektora 
ds. Strategii Rozwoju, Marketingu i Komunikacji
Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz