zamosc.tv

Zarzuty dotyczące posiadania narkotyków

dodano: 21 października 2019, źródło: zamosc.lubelska.policja.gov.pl

Kryminalni z Zamościa zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu narkotyki. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli marihuanę w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 280 porcji dilerskich tego narkotyku. Podejrzany 34-latek usłyszał zarzuty posiadania i uprawy konopi innych niż włókniste. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym.

Za posiadanie środków odurzających, jak i za uprawę konopi innych niż włókniste grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Zamościa zatrzymali wczoraj 34-latka, który posiadał w mieszkaniu środki odurzające. W trakcie przeszukania zajmowanych przez mężczyznę pomieszczeń policjanci znaleźli 3 słoiki, a w nich susz roślinny, odnaleźli także elektroniczną wagę. Badanie narkotestem wykazało, że była to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli nielegalną substancję w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 280 dilerskich porcji tego narkotyku.
Mieszkaniec Zamościa został zatrzymany i przewieziony do komendy. Śledczy jeszcze wczoraj przedstawili 34-latkowi zarzuty dotyczące posiadania narkotyków.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz