zamosc.tv

Policjanci z Krasnegostawu organizują zbiórkę krwi dla żony jednego z ich kolegów

dodano: 30.10.2019

Policjanci z Krasnegostawu organizują zbiórkę krwi dla żony jednego z ich kolegów. Lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór krwi. Jej stan jest ciężki. 7 listopada organizowana jest zbiórka krwi, która odbędzie się w Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie. Wszystkich chcących pomóc, prosimy o przyłączenie się do naszej akcji.

Policjanci i policjantki z krasnostawskiej komendy zwracają się z gorącym apelem o pomoc. U żony Tomka - jednego z krasnostawskich funkcjonariuszy zdiagnozowano białaczkę. Jej stan jest ciężki i potrzebna jest krew.
W związku z powyższym, w dniu 7 listopada od godziny 8:00 organizowana jest zbiórka krwi, która odbędzie się w Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie przy ul. Sikorskiego.
Krew można również oddawać w dowolnym Regionalnym Centrum Krwiodawstwa, wystarczy podać przy rejestracji że jest to zbiórka dla Izabeli Kowalik, która obecnie jest hospitalizowana w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku w Lublinie przy ul. Staszica.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz