zamosc.tv

Wyprzedzając doprowadził do wypadku

dodano: 18 listopada 2019, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Do wypadku w Dorohuczy na krajowej 12, doszło dziś po godzinie 10.00. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący audi jadąc w kierunku Chełma próbował wyprzedzić inny samochód. Nie zdołał tego zrobić, ani też wrócić na swój pas ruch i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącą z przeciwka Dacią. Trzy osoby trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący audi w Dorohuczy próbował wyprzedzić inny samochód. Kierujący tym pojazdem nie pozwalał się jednak wyprzedzić. Oba samochody mknęły więc w kierunku Chełma zajmując cała drogę. W pewnym momencie kierowca audi zorientował się, że jedzie na „czołówkę z prawidłowo jadącą dacią. Nie zdołał wyhamować, ani wrócić na swój pas i doprowadził do czołowego zderzenia. Jego samochód po zderzeniu wypadł z drogi i dachował. Mężczyzna wyczołgał się z audi razem ze swoją pasażerką, która trafiła do szpitala.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz