Karetką bez uprawnień w autobus
dodano: 26.11.2019Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś rano na al. Witosa. Kierujący karetką transportową marki Volkswagen najechał na tył autobusu, jadącego w tym samym kierunku. Dwie osoby przewożone karetką trafiły do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 26-letni kierujący karetką nie posiada uprawnień, a prawo jazdy którym się posługiwał może być podrobione.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 4:40 na al. Wincentego Witosa. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, iż kierujący karetką transportową (bez sygnałów) jadąc od strony Zamościa z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył autobusu poruszającego się w tym samym kierunku. W wyniku zdarzenia karetką przewróciła się na lewy bok. Pojazdem przewożone były dwie osoby. 5-letnie dziecko wraz matką trafili do szpitala.
Podczas czynności policjanci z ogniwa wypadkowego wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia, a także zabezpieczyli ślady. Obaj kierujący byli trzeźwi. W trakcie sprawdzania w CEK uczestników zdarzenia wyszło na jaw, że 26-letni kierowca karetki w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Funkcjonariusze zabezpieczyli okazany przez mężczyznę blankiet prawa jazdy, wstępnie kwalifikując go jako podrobiony lub przerobiony.
Aktualności
więcej-
17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
- Prowadził ciężarówkę pod wpływem alkoholu i został wydalony z Polski
- Tango dla starszej młodzieży
- Pijany i bez uprawnień kierował Volkswagenem
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu
- ‘’Magiczny Koncert – Bajki Świata’’ - koncert z okazji Dnia Dziecka
- Zwiększenie odporności gmin i sołectw na zagrożenia bezpieczeństwa państwa
- Medyka: tajemnicze grzyby wykryte przez SG i KAS
Komentowane Aktualności
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (263)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (608)
- Wypadek z udziałem karetki (7)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Ostrzeżenie dla osób pokrzywdzonych w sprawie ZondaCrypto
dodano: 24.04.2026W związku z toczącym się śledztwem prowadzonym przez Prokuraturę Regionalną w Katowicach, oznaczonym sygnaturą akt 2003-2.Ds.14.2026, apelujemy do wszystkich osób, które ucierpiały w wyniku działalności platformy ZondaCrypto, aby ostrożnie podchodziły do publikowanych w mediach społecznościowych materiałów wideo, w których oferowana jest pomoc przy zwrocie zablokowanych środków. To próby wtórnych oszustw!
Zobacz materiał45-latek poszukiwany czerwoną notą Interpolu za zabójstwo w Belgii i ucieczkę z więzienia zatrzymany w Lublinie
dodano: 28.04.2026Miał być nieuchwytny, a belgijski wymiar sprawiedliwości ścigał go czerwoną notą Interpolu oraz Europejskim Nakazem Aresztowania. Odsiadujący wyrok 27 lat za zabójstwo 45-letni obywatel Ukrainy po ucieczce z zakładu karnego w Belgii swoją wolnością cieszył się jedynie do momentu, aż na jego trop wpadli policjanci z KMP w Lublinie. Finał zasadzki rozegrał się na jednym z lubelskich parkingów, a w zatrzymaniu groźnego przestępcy brali udział również lubelscy „Łowcy Głów” i kontrterroryści. Teraz mężczyzna czeka w areszcie na ekstradycję.
Zobacz materiałZaproszenie na wernisaż wystawy „Kobiety Oręża Polskiego”
dodano: 14.04.2026Dyrektor Muzeum Zamojskiego w Zamościu Anna Cichosz serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy „Kobiety Oręża Polskiego”.
Zobacz materiałNabór do ZPiT "Zamojzczyzna"
dodano: 17.04.2026Zespół Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna" ogłasza nabory do grup tanecznych dzieci z klas I-III szkół podstawowych.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)