zamosc.tv

Konkurs „Zostaję w domu – JESTEM BEZPIECZNY”

dodano: 29 maja 2020, źródło: zamosc.lubelska.policja.gov.pl

Zapraszamy do konkursu realizowanego pod hasłem: „Zostaję w domu – JESTEM BEZPIECZNY”. Uczestnikiem może być każdy uczeń szkoły podstawowej z terenu Zamościa i powiatu zamojskiego. Wystarczy nagrać krótki film i swoje dzieło wysłać do organizatora konkursu - Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Na projekty czekamy do 10 czerwca 2020 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Organizowany przez Komendę Miejską Policji w Zamościu konkurs „Zostaję w domu – JESTEM BEZPIECZNY” skierowany jest do dzieci i młodzieży uczących się w szkołach podstawowych na terenie powiatu zamojskiego.
Zadaniem konkursowym jest realizacja krótkiego materiału filmowego. Uczestnicy konkursu mogą pokazać, w jaki sposób kreatywnie i bezpiecznie spędzać czas w domu, dlaczego w tych nowych dla nas wszystkich okolicznościach związanych z epidemią warto zostać w domu. W projekcie można także pokazać, w jaki sposób okazywać wsparcie dla służb ratunkowych. Film konkursowy może także pokazać rolę każdego z nas w powstrzymaniu epidemii.
Na projekty czekamy do 10 czerwca 2020 roku. Należy je przesłać na adres poczty elektronicznej: rzecznik.kmpzamosc@lu.policja.gov.pl

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz