zamosc.tv

Pieszy potrącony przez BMW

dodano: 29 czerwca 2020, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

23-latek idąc drogą krajową nr 17 został potrącony przez kierującego BMW. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pieszy nie posiadał odblasku i był niewidoczny dla kierowcy. Policyjne badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.

Dzisiejszej nocy tuż przed północą dyżurny zamojskiej policji otrzymał informację, że na DK nr 17 w miejscowości Wólka Łabuńska doszło do potrącenia pieszego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący BMW, 21-letni mieszkaniec gminy Krynice, jechał w kierunku Tomaszowa Lubelskiego. Przed jego pojazd z prawej strony wtargnął pieszy. Kierujący próbował hamować jednak nie udało się mu uniknąć potrącenia mężczyzny.
Pieszy, 23-latek z gminy Nielisz z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Kierowca BMW był trzeźwy. Okazało się, że pieszy był kompletnie niewidoczny, nie posiadał elementów odblaskowych, a do wypadku doszło na nieoświetlonym odcinku drogi poza obszarem zabudowanym.

 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz