zamosc.tv

Przebojowy początek wakacji w CKF Stylowy

dodano: 29 czerwca 2020, źródło: www.stylowy.net

Przed nami początek wakacji i mnóstwo przebojowych filmów w repertuarze CKF „Stylowy”. Od 26 czerwca 2020 dla najmłodszych zamojskie kino przygotowało aż 4 propozycje filmowe: niezapomniany ZWIERZOGRÓD, przezabawny GANG ZWIERZAKÓW, dla trochę starszych dzieci - szalony ALADYN oraz ZABIJAM GIGANTÓW – kino familijne z przesłaniem.

Starsi widzowie także będą mieli w czym wybierać. Już od piątku 26 czerwca 2020 na ekranach KŁAMSTEWKO - pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Film podbił serca publiczności na całym świecie! TYLKO SPRAWIEDLIWOŚĆ - historia, która chwyci za serce. To przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona i jego walkę o sprawiedliwość, która przejdzie do historii.
Dla miłośników produkcji Marvel Studios – CZARNA PANTERA – z nowatorskim podejściem do tematu superbohaterów i fabułą osadzoną w afrykańskim miasteczku.
A ponadto w repertuarze: NASZ CZAS – zmysłowy i drapieżny dramat, najnowsze dzieło ikony meksykańskiego kina, Carlosa Reygadasa, 30 GRAMÓW - poruszający thriller, zdobywca Nagrody Publiczności Festiwalu w Teheranie oraz odkrycie Warszawskiego Festiwalu Filmowego, DŻENTELMENI - kryminał z klasą, brytyjska odpowiedź na „PULP FICTION” na miarę XXI wieku, BRAHMS: THE BOY II – horror, przerażający nowy rozdział opowieści o tym, że prawdziwe zło ma niewinne oblicze.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz