Kino pod Gwiazdami w Krasnobrodzie
dodano: 03.07.2020Organizator – Krasnobrodzki Dom Kultury i sponsor – Rodowita z Roztocza, zapraszają na projekcje Kina pod Gwiazdami w Krasnobrodzie, które odbywać się będą w wyznaczonej strefie na terenie rekreacyjnym przy ulicy Partyzantów w terminach: 4 i 11 lipca oraz 1 i 15 sierpnia.
W związku z reżimem sanitarnym i wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa obowiązującymi podczas realizacji pokazów kina plenerowego w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce, projekcje odbywać się będą zgodnie z Regulamin, który opracowany został w trosce o bezpieczeństwo i zapewnienie odpowiedniego komfortu widzom i pracownikom.
W związku z wyżej opisanymi regulacjami ilość widzów na seansach jest ograniczona.
Marzena Mazurek - KDK
Aktualności
więcej-
Wystawa „LIFE – Rzeźba. Plakat” w BWA Galerii Zamojskiej
- „Dobry Start” z ZUS od lipca
- Niedokończona odbudowa. Fundacja apeluje o zdjęcia Zamościa z lat 70. i 80.
- Lato z Rafaelem - wakacje dla serca, duszy i wyobraźni
- Książnica Zamojska zaprasza na Letnią Czytelnię Książki i Prasy
- 18-latek kierował skuterem wodnym bez dokumentu potwierdzającego kwalifikacje
- Szkolenie wojskowe kandydatów do zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych
- Prowadzili po pijanemu – opuszczą Polskę
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (108)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (11)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (10)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Tymczasowy areszt dla 55-letniego obywatela Ukrainy za śmiertelne potrącenie pieszego i ucieczkę z miejsca wypadku
dodano: 15.06.2026Sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące wobec 55-letniego obywatela Ukrainy, który w piątek na oznakowanym przejściu dla pieszych w Lublinie potrącił 68-latka. Auto zatrzymało się dopiero kilkaset metrów za przejściem, a kierujący wraz z dwoma pasażerami – 39-letnim obywatelem Ukrainy i 38-letnim obywatelem Rosji uciekli z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Pieszy zmarł w szpitalu. W pobliżu miejsca wypadku został zatrzymany 39-latek. Dwaj pozostali zostali zatrzymani w Bełżycach w wyniku intensywnych czynności policjantów. Wszyscy w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi - mieli od 1 do 2,5 promila alkoholu w organizmie. 55-latkowi grozi kara nawet do 20 lat więzienia.
Zobacz materiałNarodowe Biuro Śledcze Policji - nowy filar bezpieczeństwa Polski
dodano: 16.06.2026Przed laty symbolem przestępczości zorganizowanej były gangi działające na ulicach polskich miast. Dziś ich następcy coraz częściej rekrutują członków w sieci, ukrywają majątek w kryptowalutach, wykorzystują sztuczną inteligencję, a swoje działania łączą z cyberatakami, sabotażem czy dezinformacją. Ostatnie wydarzenia związane z sytuacją za wschodnią granicą Polski pokazują, że współczesne zagrożenia nie znają granic między światem realnym i cyfrowym. Przestępczość zorganizowana ewoluuje, przybierając formę zagrożeń hybrydowych, które wymagają równie nowoczesnej odpowiedzi państwa. Utworzenie Narodowego Biura Śledczego Policji pozwoli połączyć doświadczenia śledczych, zdobyte w walce z najgroźniejszymi grupami przestępczymi ostatnich dekad z najnowocześniejszymi narzędziami analitycznymi, cybernetycznymi i operacyjnymi. Nowa, wyspecjalizowana jednostka ma zapewnić jeszcze skuteczniejsze, szybsze i bardziej skoordynowane działania Policji wobec najpoważniejszych form przestępczości.
Zobacz materiałPolsko-Ukraiński Festiwal „To, co nas łączy” – budujemy pozytywne relacje sąsiedzkie
dodano: 16.06.2026W sobotę 20 czerwca Fundacja Lapigua organizuje Polsko-Ukraiński Festiwal „To, co nas łączy”, wyjątkowe wydarzenie mające na cel uczczenie bogactwa kulturowego i umocnienie więzi między Polską a Ukrainą. Festiwal ten jest elementem działalności Fundacji Lapigua i Centrum Inicjatyw Błonie, które promują polsko-ukraińską współpracę i wzajemne zrozumienie, przeciwdziałając hejtowi i dyskryminacji.
Zobacz materiałZaproszenie na spotkanie autorskie i wernisaż wystawy Danuty Agnieszki Kurczewicz
dodano: 10.06.2026Już 19 czerwca o godz. 16:00 w Książnica Zamojska odbędzie się spotkanie autorskie oraz wernisaż wystawy Danuty Agnieszki Kurczewicz pt. „Spomiędzy słów namalowane”.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)