zamosc.tv

Święto Policji w Zamościu

dodano: 27 lipca 2020, źródło: zamosc.lubelska.policja.gov.pl

W Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. Policjanci odebrali akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Podczas uroczystości nowo przyjęty do służby funkcjonariusz złożył uroczyste ślubowanie. Uroczystości przewodniczył insp. Wiesław Pawluk – Komendant Miejski Policji w Zamościu.

W dniu święta polskiej Policji - 24 lipca br. w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu odbyła się uroczysta zbiórka. Udział w niej wzięła kadra kierownicza, pracownicy, przedstawiciele związków zawodowych Policji i pracowników Policji zamojskiej jednostki oraz bohaterowie zbiórki - awansowani oraz nowo przyjęty funkcjonariusz. Gospodarz uroczystości insp. Wiesław Pawluk Komendant Miejski Policji w Zamościu przywitał zgromadzonych, następnie przyjął ślubowanie na sztandar od policjanta, który w dniu 13 lipca b.r. rozpoczął służbę w naszej jednostce.  
W dalszej części uroczystości Komendant Miejski Policji w Zamościu w asyście I Zastępcy mł. insp. Andrzeja Mioduny wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W tym roku, nominacje na wyższe stopnie służbowe otrzymało 109 policjantów. W korpusie oficerów starszych 3 policjantów, w korpusie oficerów młodszych również 3 policjantów, w korpusie aspirantów mianowano 42 policjantów, w korpusie podoficerów 51 i w korpusie szeregowych 10 policjantów.

 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 14:42, 27 lipca 2020 przez: Marcin

Dziękujemy. Wszystkiego dobrego w życiu osobistym oraz bezpiecznej służby dla wszystkich zamojskich Policjantów . Zacytuj