zamosc.tv

Groził, że wysadzi dom, a kwasem obleje całą jej rodzinę

dodano: 10.12.2020

Obawą o życie i zdrowie swoje i bliskich zakończyła się znajomość 36-latki z poznanym w Internecie mężczyzną. Kiedy kobieta chciała zerwać z nim kontakt, 46-latek zaczął jej grozić. Nachodził ją i uporczywie nękał. Groził, że wysadzi jej dom, a kwasem obleje całą jej rodzinę. 46-latek został zatrzymany przez policjantów w momencie, kiedy chciał wymusić spotkanie z kobietą. Usłyszał już zarzuty uporczywego nękania i kierowania gróźb karalnych. Został już tymczasowo aresztowany.

36-latka z Zamościa powiadomiła policjantów o tym, że poznany przez Internet znajomy grozi jej i jej rodzinie. Wyjaśniając sytuację opowiedziała, że ponad rok temu za pośrednictwem komunikatora internetowego poznała mężczyznę. Był nim 46-latek z województwa zachodniopomorskiego, który na stałe mieszkał poza granicami naszego kraju.
Kobieta korespondowała z nim, a znajomość rozwijała się, zaczęli nawet snuć wspólne plany. Jednak po spotkaniu w realnym świecie doszła do wniosku, że jednak nie chce dalej ciągnąć tej znajomości. Powiadomiła o tym 46-latka, jednak on nie przyjął tego do wiadomości. Zaczął ją nękać wiadomościami, grozić jej i jej rodzinie. Odgrażał się, że pod jej dom podłoży bombę, obleje kwasem, pobije ją i jej bliskich.
Kiedy mężczyzna przyjechał do kraju, śledził i nachodził 36-latkę. Ta wówczas bojąc się o życie swoje i bliskich, powiadomiła policjantów.
Kiedy na początku grudnia 46-latek ponownie przyjechał i grożąc 36-latce i jej rodzinie chciał wymusić spotkane, ta zaalarmowała mundurowych. 46-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Był nietrzeźwy, w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu.
Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty uporczywego nękania 36-latki, odpowie także za kierowanie gróźb karalnych wobec jej najbliższych. Sąd zdecydował także o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz