25-latek z ponad 2 promil groził policjantowi
dodano: 05.01.2021Do 3 lat więzienia grozi 25-latkowi, który groził policjantowi, naruszył jego nietykalność i obrażał go podczas przeprowadzonej interwencji. Młody mężczyzna został zatrzymany za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Kierując dacią miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Młodzieniec usłyszał już zarzuty, teraz czeka go rozprawa, a przed sądem wytłumaczy się ze swojego postępowania.
W minioną sobotę wieczorem policjanci interweniowali wobec zatrzymanego na ulicy Kamiennej kierującego dacią. 25-latek kierował samochodem w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto zamościanin nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
Kiedy policjanci doprowadzali 25-latka do komendy młodzieniec zaczął być agresywny, do jednego z mundurowych kierował wulgaryzmy, obrażał go i groził pozbawieniem życia. Już w komendzie uderzył policjanta.
25-latek został zatrzymany i trzeźwiał w policyjnym areszcie. W poniedziałek usłyszał zarzuty. W czasie przesłuchania przyznał się do swojego nagannego zachowania, tłumacząc je spożytym alkoholem. Odpowie za to, że chcąc wywrzeć wpływ na funkcjonariusza, który wykonywał czynności służbowe naruszył jego nietykalność cielesną oraz kierował wobec niego groźby oraz znieważył go słowami obelżywymi.
Aktualności
więcej-
Teatralny Dzień Dziecka w ZDK
- Potrącenie 14-letniej cyklistki
- XVIII Zamojska Noc Muzeów
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu
- ZUS: Dni Osób z Niepełnosprawnościami
- Innowacyjne rozwiązania w Zamościu. Rozpoczyna się realizacja projektu GROW
- Kino Konesera w maju
- Świętuj z klasą Dzień Dziecka w kinie
Komentowane Aktualności
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (248)
- Wypadek z udziałem karetki (7)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Podsumowanie "Majówki" na drogach Lubelszczyzny
dodano: 04.05.2026Majowy weekend już za nami. Przez te kilka dni nad bezpieczeństwem osób podróżujących przez nasz region czuwali policjanci. Od 1 do 3 maja na drogach Lubelszczyzny doszło do 11 wypadków drogowych, w których 1 osoba zginęła, zaś 11 odniosło obrażenia. Odnotowaliśmy także 111 kolizji drogowych, zatrzymali 62 nietrzeźwych kierujących.
Zobacz materiałMajówka w Tomaszowie Lubelskim
dodano: 22.04.2026Zapraszamy do spędzenia Majówki w Tomaszowie Lubelskim
Zobacz materiałOdzyskano pojazdy o wartości blisko 200 tysięcy złotych
dodano: 28.04.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz policjanci z powiatu krasnostawskiego, zabezpieczyli pojazdy mogące pochodzić z przestępstw na terenie Unii Europejskiej. Wśród nich są auta marek Citroen, Mazda, Kia, Alfa Romeo oraz motocykl Suzuki. Łączna wartość zabezpieczonych pojazdów to blisko 200 tysięcy złotych. Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności, w jakich pojazdy trafiły na teren powiatu oraz czy doszło do przestępstwa paserstwa.
Zobacz materiałPrzyjechał pijany po dziecko do przedszkola. 37-latek został wydalony z Polski
dodano: 27.04.2026Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 37-letni obywatel Ukrainy, który po pijaku przyjechał z 11-latkiem po drugie dziecko do przedszkola. Na mężczyznę uwagę zwrócili pracownicy placówki, którzy powiadomili o wszystkim policjantów drogówki. Zatrzymany usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz narażenia dziecka na niebezpieczeństwo. Na wniosek policjantów z 3. komisariatu został wydalony z Polski.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)