zamosc.tv

Zakochana 63-latka

dodano: 11.02.2021

63-latka przelała na konto poznanego w Internecie mężczyzny łącznie 12 tysięcy euro. Kobieta brała kolejne pożyczki w bankach, bo poznany o wiele lat młodszy od niej obcokrajowiec mówił, że ją kocha. Kobieta do końca nie chciała uwierzyć, że to oszust, dopiero gdy czujna pracownica banku skłoniła ją do zgłoszenia sprawy na policję.

Jak łatwo paść ofiarą internetowego oszusta przekonała się 63-letnia mieszkanka powiatu hrubieszowskiego. Kobieta w Internecie na jednym z portali społecznościowych poznała mężczyznę. Zaczęli korespondować ze sobą. Mówił kobiecie miłe słowa i codziennie powtarzał, że ją kocha. Wysyłał jej nawet zdjęcia na których widniał przystojny młody mężczyzna. Kobieta uwierzyła w jego słowa i zakochała się w nim. Kiedy oszust zdobył zaufanie 63-latki poprosił ją o to by odebrała jego paczkę z dokumentami. Sama za tą paczkę miała zapłacić na podane przez oszusta konto. Kobieta w różnych bankach brała pożyczki i wpłacała kolejno pieniądze, łącznie na sumę 12 tysięcy euro.
W końcu kiedy trafiła do kolejnego już banku pracownica placówki nabrała przypuszczeń, że jej klientka mogła paść ofiarą oszustwa. Po rozmowie z 63-latką postanowiła namówić ją żeby ta zgłosiła sprawę na policję. Mieszkanka powiatu hrubieszowskiego nawet kiedy rozmawiała już z policjantami nie wierzyła, że ten mężczyzna mógł ją oszukać. Nadal twierdziła, że łączy ich szczere uczucie i na pewno wszystko okaże się nieprawdą.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (2)

~Komentarz
- 19:21, 14.02.2021
Za naiwność się płaci.
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Paradoks - potomek folwarczny
- 17:39, 12.02.2021
Nie komentuję /// naiwnych /// ludzi ale zdrowia im życzę ; bo na rozum to trochę za wysokie progi .
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV