Prawie wjechał w policjantów, miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie
dodano: 18.03.2021Policjanci zatrzymali 29-latka, który kierując seatem o mały włos nie zderzył się z nieoznakowanym radiowozem zmuszając mundurowych do zjechania na pobocze. Mężczyzna nadal kontynuował jazdę mimo wydawanych przez policjantów sygnałów do zatrzymania. Jak się wkrótce okazało, 29-latek miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania.
Wczoraj po godzinie 19:00 policjanci z krasnostawskiej komendy wracali nieoznakowanym radiowozem do jednostki. W miejscowości Kozieniec jadący z naprzeciwka seat ibiza nagle wjechał na ich pas ruchu. Kryminalni zmuszeni byli zjechać na pobocze by uniknąć zderzenia. Kierowca seata nie zatrzymał się, tylko pojechał dalej.
Mundurowi natychmiast ruszyli za kierowcą seata widząc, jak ten ma problemy z utrzymaniem równego toru jazdy. Podczas próby jego zatrzymania, nie reagował na wyraźnie wydawane sygnały.
Uciekinier został zatrzymany w momencie, kiedy wjechał na teren jednej z posesji. Po zbadaniu alkomatem 29 – latka z gminy Siennica Różana, okazało się, że mia prawie 4 promile alkoholu w organizmie i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Dodatkowo nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC, a seat, którym jechał, nie posiadał aktualnych badań technicznych.
Aktualności
więcej-
Wakacyjne wtorki w Zamojskiej Akademii Kultury
- Saga Homera w nowej odsłonie
- Stanisław Brach w Muzeum Zamojskim. Wernisaż wystawy „Rzeźba w porcelanie” już 11 lipca!
- Wakacyjne czwartki w zamojskim zoo – lato 2026
- XXXVIII Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie
- Zmiany w obsadzie parafii
- Jazdę na zakazie i bez uprawnień zakończył w rowie
- Wypadek kierującego hulajnogą elektryczną. 31-latek był nietrzeźwy
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- 90-latek wjechał w tył toyoty (2)
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (137)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (11)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (11)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
51. Zamojskie Lato Teatralne
dodano: 12.06.2026Tegoroczne hasło festiwalowe brzmi „Jest późno”... ZDK zaprasza na Rynek Wielki, Dziedziniec Zamojskiej Akademii Kultury, do Parku Miejskiego oraz Zamojskiego Domu Kultury w terminie od 19 czerwca do 4 lipca 2026.
Zobacz materiałXXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
dodano: 11.06.2026INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW DOSTĘPNE POD LINKIEM https://zamojszczyzna.com.pl/eurofolk-2026-informacje-dla-wystawcow/
Zobacz materiałPrzeprowadzono blisko 150 kontroli legalności pobytu obcokrajowców
dodano: 11.06.2026Ponad 100 funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej uczestniczyło 8 i 9 czerwca w działaniach na terenie województwa lubelskiego ukierunkowanych na zwalczanie nielegalnej migracji cudzoziemców. Przeprowadzono blisko 150 kontroli legalności pobytu obcokrajowców.
Zobacz materiałTata na urlopie z dzieckiem – to już nie rzadkość
dodano: 23.06.2026Czy model rodzicielstwa w Polsce zmienia się? Powoli tak – wynika z danych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ojcowie coraz chętniej angażują się w opiekę nad dziećmi na urlopie rodzicielskim.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)