zamosc.tv

Tragiczny wypadek podczas naprawy samochodu

dodano: 02.04.2021

Zamojscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w gminie Łabunie, podczas naprawy osobowego volkswagena. Wzniesiony na podnośniku kolumnowym samochód zsunął się z jego ramion przygniatając 61-latka. Pomimo podjętej reanimacji nie zdołano przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego, mężczyzna zmarł.

Dyżurny zamojskiej Policji otrzymał wczoraj informację, że w jednej z miejscowości gminy Łabunie samochód stoczył się na mężczyznę, trwa reanimacja poszkodowanego. Natychmiast skierował tam policjantów. Mundurowi wstępnie ustalili, że 61-latek w garażu wspólnie z innym mężczyzną naprawiali samochód. W tym celu wykorzystali znajdujący się w garażu podnośnik kolumnowy. Właściciel samochodu przed uniesieniem auta wsiadł do jego wnętrza, miał w odpowiednim momencie naciskać hamulec, aby właściwie odpowietrzyć układ. 61-latek podłożył ramiona podnośnika pod samochód i podniósł auto na wysokość około 170 centymetrów. W pewnej chwili samochodów spadł z łap podnośnika przygniatając 61-latka do betonowego podłoża.
Będący z poszkodowanym 68-latek wezwał pomoc i wyciągnął 61-latka spod volkswagena. Natychmiast podjęto reanimację, nieprzytomnego 61-latka załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala,gdzie po kilku godzinach od zdarzenia zmarł.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

~RSX
- 23:23, 06.04.2021
Zworki bezpiecznikow puscily, czy mechanizm hydrauliczny? Zawsze sa 2 zabezpieczenia. Ja dodatkowo daje przezornie zawsze belke metalowa na jedna strone, wierze w zabezpieczenia ale z doza ryzyka. Szkoda czlowieka.
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV