zamosc.tv

Konkurs na projekt maskotki Wędrującej Estrady

dodano: 29.04.2021

Zamojski Dom Kultury ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej oraz przedszkoli na projekt maskotki Wędrującej Estrady.

Wędrująca Estrada:
„Wędrując z projektem na przełomie lipca i sierpnia po zamojskich osiedlach będziemy bliżej ludzi i dotrzemy do tych, którzy nie uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w naszym mieście. Pokażemy różnorodne formy aktywnego spędzania czasu, dobrze się bawiąc i rozwijając swoje umiejętności poprzez warsztaty, konkursy, spektakle. Stworzymy atmosferę sprzyjającą wspólnocie osiedlowej i międzyosiedlowej, zachęcimy do wspólnego działania, poznania się lepiej. Projekt staje się możliwością spotkania na świeżym powietrzu. Poprzez programowe propozycje pragniemy kształtować w uczestnikach właściwe postawy abstynenckie, dostarczać pozytywnych wzorców spędzania wolnego czasu, rozwijać zainteresowania, integrować rodziny, propagować trzeźwy i zdrowy styl życia.”

Konkurs plastyczny polega na wykonaniu projektu maskotki, który zostanie uszyty w postaci kostiumu dla prowadzącego Wędrującą Estradę!
Technika: dowolna (oprócz prac przestrzennych)
Rozmiar: A4 lub A3

Na dostarczenie prac czekamy do 21 maja 2021 r. Prace konkursowe należy przesłać pocztą/przekazać osobiście z dopiskiem „Maskotka Wędrująca Estrada” do organizatora: Zamojski Dom Kultury, ul. Partyzantów 13, 22-400 Zamość.

Więcej informacji w regulaminie konkursu oraz na stronie www.zdk.zamosc.pl.
Zapraszamy do udziału!

 

Kasia Figura
Kierownik Działu Marketingu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz