zamosc.tv

Wielki powrót food trucków do Zamościa! Wiosenny zlot pod City Marketem

dodano: 13.05.2021

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy czas zacząć! 21, 22 i 23 maja 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Zamościu pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce przy popularnym City Markecie.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.
Długi weekend od 21-23 maja upłynie w Zamościu pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny pod centrum handlowym, gdzie odbędzie się kultowy już zlot.
Do Zamościa zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.
Organizatorem zlotu są City Market oraz organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.
Zlot odbędzie się przy na parkingu City Marketu, przy ul. Sadowej 8 w Zamościu. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/510281856653028/?ref=newsfeed

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz