zamosc.tv

Porównanie Betclic i Ewinner. Kto oferuje więcej na start?

dodano: 22.07.2021

Na polskim rynku bukmacherskim gracze mają coraz większy wybór. Na popularności bardzo zyskują bukmacherzy Betclic i eWinner. Każdy z nich ma swoje atuty, które mogą przekonać poszczególnych graczy do wyboru właśnie danego bukmachera. Warto jednak porównać ofertę powitalną zarówno Betclic jak i eWinner, ponieważ to również jest bardzo ważny czynnik, który wpływa na wybór gdzie założyć swoje konto.

Bukmacher Betclic w swojej ofercie dla nowych graczy ma zarówno cashback jak i zakład bez ryzyka. Jeżeli chodzi o tę pierwszą promocję, to obejmuje ona naprawdę solidną kwotę, a mianowicie mowa tutaj o 550 PLN. Grając swój pierwszy zakład jest on ubezpieczony do kwoty cashback. W przypadku niepowodzenia, nasza stawka zostanie nam zwrócona na konto bonusowe. Wadą tej promocji jest fakt, że podlega ona obrotowi. Przyznaną kwotą musimy obrócić aż ośmiokrotnie po kursie minimalnym 2.00. Oznacza to, że jeżeli przykładowo otrzymamy bonus w wysokości 100 zł, to musimy zagrać łącznie za 800 zł. Środki, które nam pozostaną zostaną przeniesione na konto depozytowe i możliwe będzie ich wypłacenie lub wykorzystanie na dalszą grę. Rejestrując się, jeżeli wskażemy odpowiedni kod promocyjny, a mianowicie TYPERVIP, skorzystać będziemy mogli z zakładu bez ryzyka. Oznacza to, że nasz pierwszy kupon objęty zostanie pełnym ubezpieczeniem i w przypadku niepowodzenia, cała stawka zostanie nam zwrócona na konto depozytowe – a więc będziemy mogli całą sumę wypłacić, jak i przeznaczyć do dalszego obstawiania. W tym przypadku nie obowiązuje nas żaden obrót, więc w zasadzie ryzykujemy jedynie wysokością podatku, który musi zostać odjęty od zwróconej nam stawki. Maksymalna stawka jaką obejmuje zakład bez ryzyka wynosi 50 zł. Widać zatem bardzo ciekawe opcje dla graczy rozpoczynających przygodę z bukmacherem Betclic. Z taką ofertą powitalną możemy liczyć na dobry zarobek, oczywiście przy odpowiednim typowaniu.
Z kolei eWinner nie zdecydował się na przyznanie swoim nowym użytkownikom cashbacku, jednakże nagradza ich bonusem od wpłaty. Dokonując drugiego depozytu, możemy liczyć że otrzymamy 50% jego wartości w postaci bonusu. Ograniczenie wynosi 500 zł, a więc maksymalna druga wpłata objęta promocją wynosi równy tysiąc złotych. Jednakże, aby móc skorzystać z bonusu, musimy w pierwszej kolejności postawić zakład z naszego konta depozytowego. Warunki promocji przewidują zagranie za równowartość wpłaconej kwoty (aczkolwiek można to rozłożyć na kilka różnych kuponów) po kursie minimalnym 1.50. Jeżeli to uczynimy, to możemy wykorzystać przyznany nam  bonus ewinner. Nie mniej jednak, jak to bywa z bonusami, podlega on obrotowi. Bukmacher eWinner wymaga, aby gracz zagrał za 6-krotność bonusu, a więc jeżeli otrzymamy 100 zł na konto bonusowe, to musimy zagrać za łącznie 600 zł. Określony został również kurs minimalny obrotu, który wynosi 2.50. Warto zaznaczyć, że nakreślona została również dolna granica bonusu i wynosi ona 20 zł. Również jak w przypadku bukmachera Betclic, możliwe jest skorzystanie z zakładu bez ryzyka. Tak samo konieczne jest zarejestrowanie się z kodem promocyjnym TYPERVIP. Ten bukmacher jednak przewidział wyższą stawkę, która objęta jest zakładem bez ryzyka. Po spełnieniu warunków możemy zagrać za 110 zł, odpowiadając swoimi środkami jedynie do wysokości kwoty podatku. Naturalnie, jeżeli nie uda nam się wygrać pierwszego kuponu to zwrócone nam środki możemy od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę – wszystko zależy od gracza.
Jak widać, bonusy powitalne obu bukmacherów są dosyć podobne do siebie. Zarówno rejestrując się na Betclic, jak i na eWinner z kodem promocyjnym TYPERVIP, możemy skorzystać z uwielbianego przez graczy zakładu bez ryzyka. Zasadnicza różnica dostrzegalna jest w wysokości zakładu na korzyść bukmachera eWinner. Druga z promocji przysługująca nowym graczom różni się nieco bardziej od siebie. Betclic proponuje cashback do 550 zł z ośmiokrotnym obrotem, a eWinner bonus od drugiego depozytu z sześciokrotnym obrotem. W zasadzie kwoty są na podobnym poziomie, jednakże różnica jest w obrocie – Betclic wymaga większego obrotu, jednakże po mniejszym kursie minimalnym.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (2)

~Hot
- 20:21, 24.05.2024
<a href="https://hotslots2.com/bonus/">https://hotslots2.com/bonus/</a>
Odpowiedzi: 0
0
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Hot
- 20:20, 24.05.2024
Bardzo dobra i przystępnie napisana analiza ofert dwóch popularnych bukmacherów, Betclic i eWinner. Szczególnie podoba mi się porównanie bonusów powitalnych, które bardzo dokładnie pokazuje, co każdy z bukmacherów ma do zaoferowania nowym użytkownikom. Interesującym elementem jest opcja zakładu bez ryzyka oferowana przez obie firmy, co jest szczególnie atrakcyjne dla nowych graczy. Moim zdaniem, to kluczowe informacje, które pomogą w podjęciu decyzji, gdzie założyć konto. Ciekawą propozycją jest również wzmianka o cashbacku i bonusie od depozytu, co dodatkowo ubarwia ofertę obu bukmacherów. Polecam wszystkim zainteresowanym hazardem sprawdzić też inne promocje dostępne pod adresem https://hotslots2.com/bonus/ dla jeszcze większych emocji.
Odpowiedzi: 0
0
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV