Bez uprawnień i z promilami uciekał przed policją
dodano: 27.07.2021Policjanci zatrzymali kierującego BMW, który próbował uciekać przed policyjną kontrolą. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami, a BMW, którym się poruszał nie miało badań technicznych i ubezpieczenia. 25-letni kierowca za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.
Wczoraj wieczorem policjanci z Krasnobrodu zostali powiadomieni, że poruszającym się po ich mieście BMW kieruje nietrzeźwy mężczyzna. Wskazany w zgłoszeniu pojazd zauważyli na jednej z ulic Krasnobrodu. Przystąpili, więc do kontroli drogowej, jednak kierujący BMW na widok radiowozu gwałtownie zawrócił, przyspieszył i rozpoczął ucieczkę. Policjanci ruszyli w pościg używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierujący BMW nie reagował, z duża prędkością uciekał zmuszając innych kierowców do gwałtownego hamowania i zjeżdżania na pobocze. Po pewnym czasie kierujący BMW wjechał na posesję, zostawił tam samochód i uciekł. Jednak szybko został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.
Kierującym okazał się 25-latek z Zamościa. Wykonane przez policjantów badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym się poruszał nie miał aktualnych badań technicznych oraz wymaganego ubezpieczenia.
Aktualności
więcej-
DAWID ANDRES - PRZEZ AMAZONIĘ DO TELEWIZJI spotkanie z podróżnikiem
- Miasto Zamość otrzymało sprzęt łączności radiowej
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz
- Inwestycje, których chcą mieszkańcy. Wkrótce nabór wniosków do budżetu obywatelskiego Zamościa
- To będzie jedyny taki ZOL w regionie. Inwestycja w „starym” szpitalu zmierza do finału
- Nielegalne papierosy i e-papierosy – kontrola w sortowni przesyłek i na granicy
- Zatrzymani za pobicie i wpływanie groźbą na świadka odpowiedzą przed sądem
- Świadczenia dla rodziców – internetowe szkolenie ZUS
Komentowane Aktualności
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (235)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Szukamy Polskiego Szekspira - konkurs na sztukę teatralną
dodano: 23.04.2026Zamojski Dom Kultury ogłasza dwudziestą szóstą edycję konkursu na sztukę teatralną Szukamy Polskiego Szekspira. Zapraszamy do udziału wszystkich, którym umiejętności i wyobraźnia pozwolą na stworzenie teatralnych światów.
Zobacz materiałOdzyskano pojazdy o wartości blisko 200 tysięcy złotych
dodano: 28.04.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz policjanci z powiatu krasnostawskiego, zabezpieczyli pojazdy mogące pochodzić z przestępstw na terenie Unii Europejskiej. Wśród nich są auta marek Citroen, Mazda, Kia, Alfa Romeo oraz motocykl Suzuki. Łączna wartość zabezpieczonych pojazdów to blisko 200 tysięcy złotych. Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności, w jakich pojazdy trafiły na teren powiatu oraz czy doszło do przestępstwa paserstwa.
Zobacz materiałWolne stanowiska w Garnizonie Zamość
dodano: 23.04.2026Wolne stanowiska w Garnizonie Zamość
Zobacz materiałZatrzymani za pobicie i wpływanie groźbą na świadka odpowiedzą przed sądem
dodano: 05.05.2026Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 20 i 24 latka z gminy Horodło, którzy odpowiedzą za pobicie i wpływanie groźbą na świadka. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)