zamosc.tv

40-latek przygnieciony przez drzewo

dodano: 29.07.2021

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj w miejscowości Pawłówka. Podczas prac związanych z wycinką, 40-latek został przygnieciony przez drzewo. Pomimo podjętych czynności ratowniczych, na skutek poniesionych obrażeń, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj przed południem dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Pawłówka (gmina Rachanie), w lesie miał miejsce nieszczęśliwy wypadek. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Bełżec, podczas wykonywania prac związanych z wycinką, został przygnieciony przez drzewo. Pomimo podjętych czynności ratunkowych przez świadka zdarzenia oraz przybyłe służby, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń 40-latek poniósł śmierć na miejscu.
O zdarzeniu poinformowano Państwową Inspekcję Pracy oraz prokuraturę. Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą policjanci pod nadzorem prokuratury.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz