zamosc.tv

W trzy dni odzyskano trzy ciężarówki

dodano: 06.09.2021

Funkcjonariusze NOSG z Placówki w Terespolu, na drogowym przejściu granicznym w Kukurykach, odzyskali trzy pojazdy ciężarowe o łącznej wartości 160 tys. zł.

3 września br., przez drogowe przejście graniczne w Kukurykach z Polski na Białoruś, próbował wyjechać zestawem ciężarowym Volvo/Schmitz, 38 – letni obywatel Mongolii. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze SG ujawnili w pojeździe ingerencję w polu numerycznym VIN. Kierowca został zatrzymany, zaś ciągnik siodłowy Volvo o szacunkowej wartości 50 tys. zł zabezpieczono na parkingu służbowym.
Do kolejnego zdarzenia doszło w sobotę (4 września br.), kiedy to w Kukurykach, na kierunku wyjazdowym z Polski, samochodem ciężarowym marki VOLVO o wartości 70 tys. zł, usiłował przekroczyć granicę 33-letni obywatel Mongolii. Podczas prowadzonej kontroli granicznej funkcjonariusze SG zauważyli ślady ingerencji w pole numeryczne VIN auta.  Kierowca został zatrzymany, auto zabezpieczono, zaś  sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze.
 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz