zamosc.tv

W związku z obchodami „Dożynek Wojewódzkich 2021” zmiany w organizacji ruchu

dodano: 10.09.2021

W związku z obchodami „Dożynek Wojewódzkich 2021” w dniu 12 września bieżącego roku w Lubyczy Królewskiej należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym i zmianą organizacji ruchu na wyznaczonych odcinkach. Zachowajmy szczególną ostrożność na drogach i stosujmy się do poleceń służb odpowiedzialnych za zabezpieczenie dożynek.

W niedzielę 12 września 2021 roku od godziny 6:00 do około 22:00 zmianie organizacji ruchu ulegnie droga powiatowa na trasie: Zatyle Osada – Szalenik – Szalenik Kolonia – Bełżec. Droga ta zostanie oznakowana znakiem informacyjnym D-3 „nakaz jazdy prosto”. Na terenie imprezy, dostępne będą trzy parkingi oznakowane symbolami A, B i C.
Nad przestrzeganiem zasad powyższej zmiany organizacji ruchu oraz bezpieczeństwem uczestników imprezy będą czuwali policjanci i inne służby. Do kierowców apelujemy o cierpliwość, zachowanie szczególnej ostrożności i o bezwzględne stosowanie się do poleceń policjantów i innych służb zabezpieczających Dożynki Wojewódzkie.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz